Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımı ile gerçekleşen Cazibe Merkezleri ve Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı ve imza törenine katıldı. ...
17.02.2020
673
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, karla mücadele çalışmalarında özveri ile vatandaşlarımızın hizmetinde olan belediye çalışanlarımızla bir araya geldi. Başkanımız, çalışanlarımıza gayretlerinden ötürü te...
17.02.2020
632
Mahallelerimizden Kar Manzaraları... ...
17.02.2020
1474
Belediye işçilerimizin özlük haklarını düzenleyen Toplu İş Sözleşmesi, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık ile HAK-İŞ Sendikası arasında imzalandı. İşçilerimiz ve belediyemiz için hayırlara vesile olmasını diler...
17.02.2020
746
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, mahallelerimizi ziyaret ederek kar mücadelesi çalışmalarını inceledi ve mahalle sakinlerimizle hasbihal oldu. ...
11.02.2020
703
Yaptığınız kardan adamların fotoğrafını bize ulaştırın yayınlayalım. En güzel kardan adam yapan ekibe sürpriz hediyelerimiz var. Not: Kardan adamınız ile selfie yapmayı unutmayınız. ...
10.02.2020
3474
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, beraberindeki Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte, CHP Yomra İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek, CHP İlçe Başkanı Erol Haydar Pekşen ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dilek...
10.02.2020
1082
Yomra Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısı, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ın başkanlığında gerçekleştirildi. ...
10.02.2020
888
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 2'nci dönem ders zili çaldı. Öğretmen, öğrenci ve velilerimizin başarı ve sağlık dolu bir dönem geçirmelerini diliyoruz. ...
10.02.2020
586
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve Trabzonspor’un efsane kaptanı, Devlet eski Bakanı Faruk Nafız Özak’ın konuşmacı olarak katıldığı, ‘’Trabzon’un Kültü...
03.02.2020
707
Trabzon Makine Mühendisleri Şube Başkanı Fulya Bankoğlu, Trabzon Jeofizik Mühendisleri Odası Şube Başkanı Prof. Dr. Hakan Karslı, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Adem Abdioğlu, Trabzon Ziraat Mühendisler...
03.02.2020
895
Bu soğuk kış günlerinde, 'Elazığ üşümesin' diye çağrı yaptık. Evindeki ısıtıcısını getirende oldu, yeni ısıtıcı alıp getirende... 'Sadece ısıtıcı lazım' dedik, 'yetmez' dedi Yomra halkı. Battaniye getiren...
03.02.2020
743
Yomra halkının, deprem afetinin yaşandığı Elazığ ve Malatya İçin belediyemize teslim ettiği battaniye ve kışlık kıyafet yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıkardık. Hayırsever hemşehrilerimize teşekk&uu...
27.01.2020
729
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’nin Rize’de düzenlediği belediye başkanları istişare ve dayanışma toplantısına katıldı. ...
27.01.2020
962
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerimizce, kar nedeni ile ulaşıma kapanan yollarda sabahın ilk ışıkları ile birlikte yol temizleme çalışmalarına başlandı. Ayrıca ekiplerimizce gerekli noktalarda buzlanmaya karşı tuzlama çalışması gerç...
27.01.2020
657
Daha yaşanılabilir bir Yomra için, Sancak ve Kaşüstü mahallelerimizde, 51 noktada çöp konteynırlarını yer altına alma işlemini tamamladık. Yer altı konteynırından çöp toplama aracını belediyemize kazandırdık. ...
27.01.2020
871
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerimizce, Çamlıyurt, Kılıçlı, Tandırlı, Maden ve Demirciler Mahallelerimizde, kar nedeniyle ulaşıma kapanan yollarda yol temizleme çalışması gerçekleştirildi. ...
27.01.2020
644
Belediye Başkan Vekilimiz Fatih Şimşek, Yomra Kaymakamımız Eyüp Özdemir’in başkanlığında gerçekleştirilen Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı’na katıldı. ...
27.01.2020
665
Trabzon Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Toplantısı, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ın katılımı ile İstanbul'da gerçekleştirildi. Tabzon Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, Yomralı hemşehrimiz Dr. Orhan Fevzi...
20.01.2020
874
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Ortahisar Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç ve Trabzon Milletvekili Adnan Günnar ile birlikte Kaşüstü Mahallemizde Middle Kafe'nin açılışını gerçekleştirdiler. Başkanımız, ...
20.01.2020
1175
Belediye Başkan Vekilimiz Muhammer Turan, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı'nın ilk döneminin sona ermesi nedeniyle Yomra Merkez Ortaokulunda düzenlenen karne törenine katıldı. ...
20.01.2020
1047
Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kenan Sarı ve yönetimi Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti. ...
20.01.2020
649
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Çamlıyurt Mahallemizde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Kalandar Develer Şenliği'ne katıldı. Bölgemizde çok eski bir gelenek olan ve 'kültürel miras' olarak ...
16.01.2020
1679
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık ve İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Okan Aksu; Çamlıca, Namıkkemal,Yokuşlu ve Kayabaşı mahallelerimizde, Genç Çifçi Projelerinin Desteklenmesi Programı'nda ger&...
13.01.2020
890
Özdil Mahallemizin Çağlı Mevki’inde yoğun kar yağışı sonucu ulaşıma kapanan yollar, Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince açılmıştır. ...
13.01.2020
678
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Baro Başkanı Av. Sibel Suiçmez ve yönetimini ziyaret etti. ...
13.01.2020
1422
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosu Zalihe Erden’in konuşmacı olarak katıldığı, "Kıbrıs Davamız ve Doğu Akdeniz’de Son Gelişmeler...
13.01.2020
673
Tarım İl Müdürlüğü, Yomra Belediyesi ve Türk Kadınlar Konseyi Derneği Trabzon Şubesi, ortaklaşa olarak Çamlıyurt ve Kılıçlı Mahallelerimizde Hayvancılık ve Tarım üzerine eğitim verdi. ...
13.01.2020
1261
Yomra Belediye Meclisi Ocak ayı toplantısı, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ın başkanlığında gerçekleştirildi. ...
08.01.2020
717
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Kaşüstü Mahallemizde yapımı sürdürülen balık hali, belediye ve ilgili birimler tahsilat ofisleri, zabıta irtibat noktası, muhtarlık ofisi ile çocuk parkı ve dinlenme alanı inşaatında ...
08.01.2020
851
Başkanımız Mustafa Bıyık; Yomra'mıza kazandıracağımız yürüyüş ve bisiklet yolunun birinci etabının yapımına başladık. Bugün yol güzergahında incelemede bulundu. Yomra'mızın hakkı olan güzellikleri teker teker il&...
08.01.2020
1683
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Sancak ve Namıkkemal mahallelerimizde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Mahalle sakinlerimiz ile hasbihal olan ve sorularını yanıtlayan Başkanımız, çalışmaları ve projeleri hakkında hemşehrilerini bilg...
02.01.2020
680
?Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, ilçemizde bulunan balıkçı esnafı ile Yomra Su Ürünleri Kooperatifliğinde bir araya geldi. Balıkçıların sorun ve taleplerini dinleyen Başkanımız, her konuda esnafın yanında olduklarını...
02.01.2020
980
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yeniden Refah Partisi Yomra İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı. İlçe Başkanı Hüseyin Ay ve yönetimin kurulu üyelerine 'hayırlı olsun' temennilerini ilet...
02.01.2020
1493
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Fatih Sanayi Sitesi ve Bağkur Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Yomralı esnaflarımızı ziyaret etti. Esnaflarımız ile görüşen Başkanımız, ziyaretlerin ardından Maden İşleri ve Teknik Ma...
27.12.2019
704
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti. Yomra Belediyesinin çalışmaları ve yaşanan yangın olayları hakkında bilgi alan Örs, yangın olaylarından ötür&u...
27.12.2019
1352