Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, yapımı devam eden Sancak Mahallesi Dursun Şahin Caddesi Çocuk Parkı ve Dinlenme Alanı'nda incelemelerde bulunup geleceğimizin teminatı çocuklar ile sohbet etti. ...
26.10.2019
1746
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Trabzon Şubesi Başkanı Cahit Erdem ve yönetimi Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. ...
23.10.2019
1866
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık 13 Ekim 2019 tarihinde Rusya’nın Ulan Ude kentinde gerçekleştirilen Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası’nda 69 kilo finalinde altın madalya alarak dünya şampiyonu olan milli b...
23.10.2019
1169
Trabzon İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta ve İl Sağlık Müdürlüğü Personel Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Erdem Şen, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret ettiler. ...
22.10.2019
1374
Mahalle sakinlerimizce yenilenecek olan Pınarlı Mahallesi İmam Lojmanının yıkımı, belediyemizce gerçekleştirildi. ...
22.10.2019
715
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Başhekimliği görevine başlayan Prof. Dr. Yüksel Aliyazıcıoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ...
21.10.2019
2368
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Belediye Meclisi üyelerimiz ile birlikte İl Emniyet Müdürümüz Metin Alper’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. ...
21.10.2019
1077
19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile düzenlenen programla, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Kaymakamımız Eyüp Özdemir, siyasi parti temsilcilerimiz ve belediye meclis üyelerimiz, mahalle muhtarlarımız ile bir ara...
20.10.2019
808
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Atatürk Anıtına Çelenk sunma törenine katıldı. Törenin ardından Başkanımız, Daire Amirleri, Siyasi Parti temsilcileri ve Sivil Toplum Ör...
20.10.2019
863
Yomra Belediye Meclisi olarak bugün olağanüstü toplandık. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, terör örgütlerini yok etmek için Suriye topraklarında gerçekleştirmekte olduğu Barış Pınarı Harekatı'na deste...
18.10.2019
839
Yeniden Refah Partisi Ortahisar eski İlçe Başkanı Ahmet Kenan Akçay, beraberindeki yönetim kurulu eski üyeleri ile birlikte, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. ...
17.10.2019
1595
Zabıta ekiplerimiz, ilçemizdeki ekmek fırınlarını denetlemeye devam ediyor. ...
17.10.2019
929
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İlçe Jandarma Komutanımız Hasan Zeki Uzunöz ile birlikte Oymalı Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek, karakolun ihtiyaçlarının karşılanması için yapılacak çalışmalar hususun...
17.10.2019
4910
Kaşüstü Mahallesi Bekirbaşoğlu Çocuk Parkı ve Dinlenme Alanı'nda yapım çalışmalarına devam ediyoruz. Hafta sonu parkımız hizmete açılmış olacak... ...
17.10.2019
1147
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, gelişmekte olan ilçemizin en önemli eksikliklerinden biri olan mezarlık sorunun çözümü için, Trabzon Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile Sancak ve Kaşüst&uum...
17.10.2019
1726
AKUT Trabzon Arama Kurtarma Derneği Başkanı Köksal Ofluoğlu ve ekibi Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. AKUT ekibi yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verirken, yürütülebilecek ortak projeler konus...
16.10.2019
1090
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Trabzon Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği Amatör Spor Haftası ödül törenine katıl...
15.10.2019
800
Görevlerine yeni başlayan Özdilspor Başkanı Mihrab Altınışık ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Başkanımız, Özdilspor yöneticilerine başarı temennisinde bulundu. ...
14.10.2019
1215
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Gönüllüler Derneği'nin açılış programına katıldı. Yomralı gençlerin, insanlığa hizmet için çıktıkları yolda üstün başarılara imza atacağına gön&u...
13.10.2019
1527
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, 20 yıl sonra bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Yokuşlu Mahallesi Kız Kur'an Kursu'nun icazet törenine katıldı. Hafızların yetişmesine katkı sunan hocalarımıza plaket takdim eden Başkanımız, hafızla...
12.10.2019
1898
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Park Bahçeler ve Fen İşleri ekipleri ile Sancak ve Kaşüstü Mahallesinde yapımı devam eden parklar, Kaşüstü Mahallesindeki doğalgaz ve dere ıslah çalışmalarBaşkanımız ça...
11.10.2019
805
#TürkMilletiOrdusununYanında Kahraman askerlerimiz Suriye'de vatan nöbeti tutarken dün olduğu gibi bugünde Yomra'mızı bayraklarla süsledik. Kaşüstü Mahallesi ve Sancak Mahallesi'nde esnaflarımıza bayrak ...
11.10.2019
866
Ordumuz, güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek için Suriye topraklarında ilerliyor... Bizlerde zabıta ekiplerimizce ilçe merkezimizdeki esnaflarımıza...
11.10.2019
1920
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık Trabzonlu hemşehrilerimiz, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan ile İstanbul Büyük...
08.10.2019
1909
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Trabzonlu hemşehrimiz Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti. Yomra'mıza selamlarını ve gönülden muhabbetlerini ileten sayın İmamoğlu "&c...
07.10.2019
1159
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İstanbul Büyüksehir Belediyesi İSTAÇ A.Ş. Genel Müdürü, Gümüşhane eski Belediye Başkanı Mustafa Canlı'yı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Başkanımız, Sayı...
03.10.2019
1959
Yomra Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bıyık'ın başkanlığında gerçekleştirildi. ...
01.10.2019
904
Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi ile Personel Daire Başkanlığı'na tayin olan Trabzon Emniyet Müdürümüz Sayın Orhan Çevik, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a veda ziyaretinde bulundu. ...
23.09.2019
739
Muharrem ayının onuncu günü idrak edilen aşure günü münasebetiyle, Belediyemizce değerli vatandaşlarımıza aşure ikram edildi... ...
23.09.2019
1966
Yomralı hemşehrimiz, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Koray Aydın, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'a hayırlı olsun ziyarette bulundular. ...
20.09.2019
2096
Yöresel ürünümüz olan Yomra Elmamızın tanıtımı amacıyla; Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürümüz Okan Aksu ve Yomra Ziraat Odası Başkanımız Hamza Gümrük...
19.09.2019
2526
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Kaymakamlık önü Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenle gazilerimiz saygı ile anıldı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı...
19.09.2019
817
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra İlçe Kaymakamlığınca "19 Eylül Gaziler Günü" münasebetiyle gazilerimiz onuruna düzenlenen programa katıldı. Başkanımız, kahraman gazilerimiz ve aileleriyle hasbıhal ed...
19.09.2019
765
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon'un önemli sivil toplum kuruluşlarından Trabzon Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni (TSİAD) ziyaret ederek, TSİAD Başkanı Sırrı Furkan Eren ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarede bul...
19.09.2019
1345
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İlköğretim Haftası dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlediği, Kaşüstü Cumhuriyet İlkokulunda gerçekleştirilen etkinliğe katıldı. ...
16.09.2019
1173
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, belediye meclis üyelerimiz ile birlikte İlçe Kaymakamımız Eyyup Özdemir'i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. ...
16.09.2019
730