Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İlçe Müftümüz Celal Malkoç’u makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından, müftülük binasının çevre düzenlemeleri ile ilgili incelemelerde bulundular. ...
12.09.2023
316
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısına katıldı. ...
11.09.2023
246
Yaklaşık 9 ay boyunca Yomra ilçe emniyet müdürü olarak görev yapan Mehmet Cem Kılıç, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'a veda ziyaretinde bulundu. Müdürümüze ilçemize verdiği değerli hi...
08.09.2023
423
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul Güvenliği Toplantısı’na katıldı. ...
08.09.2023
310
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, CHP Yomra İlçe Başkanlığı’nın 38. Olağan Genel Kurulu’na katıldı. Başkanımız, yeniden ilçe başkanlığına seçilen Erol Haydar Pekşen ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. ...
07.09.2023
729
Trabzon Dünya Ticaret Merkezi (DTM) Yönetim Kurulu Toplantısı, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ın katılımı ile gerçekleştirildi. ...
05.09.2023
200
Yomra Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ın başkanlığında gerçekleştirildi. ...
05.09.2023
172
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Demirciler Köyü Kültür ve Kalkındırma Derneği tarafından Armutluk'ta organize edilen 12. Ligarba Festivali’ne katıldı. Başkanımız, hemşehrileri ile birlikte horon oynayıp sohbet e...
03.09.2023
377
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Kaşüstü Mahallesi Cumhuriyet Parkı ve Sosyal Yaşam Alanı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Kaşüstü Mahallesi’nde betonlama çalışması gerçekleştirdiği...
02.09.2023
338
Ziraat Bankası Yomra Şube Müdürlüğü görevine atanan Sercan Akyüz ve Perakende Müşteri İlişkileri Yetkilisi Gülşah Ayaz, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri i&cced...
31.08.2023
260
Bir mahallemizi daha çocuk parkına kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık Çınarlı Mahallesi’nde yapımını tamamladığımız Halide Şatır Çocuk Parkı ve Dinlenme Alanı’nın açılışını ...
29.08.2023
299
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İkisu Mahallemizde, mülkü belediyemize ait olan eski köy konağında, içerisinde halk eğitim kursları, muhtarlık ofisi ve doktor odası olacak şekilde yapılan tadilat çalışmalarını yerinde ...
29.08.2023
269
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Taşdelen Mahallesi Yiğciler Mevkii, İskenderli Mevkii ve Hamo Camii çevresinde betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz yol güzergahlarında incelemelerde bulundu. Programımız dahilinde mah...
28.08.2023
279
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün saha çalışmalarında kullanılmak üzere belediyemize bir adet çift kabin pikap araç kazandırdı. Araç, belediyemize ...
26.08.2023
366
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; Kaşüstü Mahallesi Cumhuriyet Parkı ve Sosyal Yaşam Alanı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Kaşüstü mahallesi devlet sahil yolunun deniz tarafında kalan bölgede doğa...
25.08.2023
198
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İlçemizde fındık hasadı gerçekleştiren hemşehrilerimizi ziyaret etti. Başkanımız, fındık toplayanlara kolaylıklar dilerken, üreticilere hasadın hayırlı ve bereketle olması temennisinde bulundu. ...
24.08.2023
267
Yomra Gençlik Spor Kulübü sporcuları, Edirne'de gerçekleştirilen Wushu Kung Fu 6. Balkan Şampiyonası'nda toplam 6 madalya kazanarak büyük bir başarı elde ettiler. Yomra Gençlik ve Spor İlçe M&uu...
24.08.2023
279
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, geçtiğimiz günlerde annesi vefat eden İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete'ye ziyarette bulundu. Nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. ...
23.08.2023
170
Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Başkanı Selahattin Baba, Yönetim Kurulu üyeleri ve sporcuları, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Takımımıza yeni sezonda başarılar diliyoruz. ...
21.08.2023
229
Kaşüstü Mahallesi İnci Prime Sitesi Yönetimi, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
21.08.2023
250
Hürriyet Parkı'nda bulunan çocuk parkının yoğunluk sebebi ile yetersiz kalması ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, Hürriyet Parkı'nın devamında daha büyük bir çocuk parkı inşa ediyoruz. Beledi...
17.08.2023
390
Yomra Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Zeki Saruhan, Okul Aile Birliği Başkanı Esra Durak ve Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Nuray Tetik Çam Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret ederek, okullarına yapm...
11.08.2023
339
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Beşikdüzü Belediye Başkanımız Ramis Uzun ile birlikte Beşikdağ Teleferik Tesisi’ni ziyaret etti. Teleferik hakkında detaylı bilgi alan Başkanımız, bölgenin doğal güzelliklerinin eşsiz bir y...
09.08.2023
280
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Fatma Başkan, İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, İYİ Parti il ve ilçe yöneticileri, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret...
07.08.2023
252
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, sahadaki temizlik çalışmalarımızda kullanılmak üzere, belediyemize bir adet çöp kamyonu ve yine Fen İşleri ekiplerimizin saha çalışmalarında kullanılmak üzere bir adet binek aracı...
05.08.2023
399
Geleneksel lezzetlerimizden vazgeçmiyoruz! Nesli tükenmekte olan yerli armutlarımızı geleceğe taşıyoruz! İlçemizde yetişen armut çeşitlerini belirlemek ve yok olmalarını önlemek amacıyla yapılan toplantıya Belediye Baş...
02.08.2023
224
Gaziantep Milletvekilimiz Mehmet Mustafa Gürban Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
01.08.2023
508
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzonspor Başkanımız Ertuğrul Doğan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek 2023-2024 futbol sezonu öncesi değerlendirmelerde bulundular. Başkanımız, başarıya giden yolda, Trabzonsporumuzun ...
30.07.2023
234
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Akçaabat Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim ile birlikte, Kaşüstü mahallemizde CT Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Başkanımız, işletme sahibi...
28.07.2023
365
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; Kaşüstü Mahallesi Sırt Mahalle Mevki’inde yapımına devam ettiğimiz yeni yol güzergahında incelemelerde bulundu. İkisu Mahallemizde mülkü belediyemize ait olup kullanılmaz durumda ola...
28.07.2023
263
Kıymetli Yomralılar; Çevremizi temiz ve yaşanabilir tutmak için hepimize düşen sorumluluklarımız bulunmaktadır. Lütfen aşağıdaki konulara dikkat ederek Yomramızın daha temiz ve daha düzenli kalmasına katkı sağlayalım: ...
27.07.2023
280
Başkanımız, Yomralı hemşehrilerimizle sahil alanımızda çöp toplama etkinliği düzenledi ...
26.07.2023
176
Yaklaşık iki yıl ilçe emniyet müdürlüğümüzde görev yapan Komiser İsmail Özyurt'un Erzurum Emniyet Müdürlüğü'ne tayini çıkmış olup ilçemize vermiş olduğu hizmetlerden ...
21.07.2023
409
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Hizmet Binası’nın Temel Atma Töreni'ne katıldı. Yomra Vakfı'nın ilçemize çok önemli hizmetlerde bulunacağına yürekten inandığını kaydeden ...
21.07.2023
227
Kıbrıs Barış Harekatı’nın 49. yıldönümü ve KKTC’nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun. ...
20.07.2023
501
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; Hürriyet Parkı’na ilave olarak yaklaşık 1300 m2 alanda yapımına devam ettiğimiz çocuk parkı ve dinlenme alanında incelemelerde bulundu Sancak mahallesi 1643 Nolu Sokak, Gohali Mevki’inde ba...
19.07.2023
250