İLÇEMİZDE YÜRÜTÜLEN DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME; KAŞÜSTÜ MAHALLESİ Muratlı Caddesi (Hastane Yolu) ve yan kollarında hat çalışmaları tamamen bitmiş olup test süreçleride tamam...
18.10.2023
286
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; Sancak Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi’nde yürütülen doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledi. Kaşüstü Mahallesi Zildere Mevki’inde yürütülen dere temizlik...
18.10.2023
257
7. Uluslararası Akademik Spor Araştırmaları Kongre Başkanı Prof. Dr. Akın Çelik ve Akademik Spor Araştırmaları Derneği Başkanı Doç. Dr. Samet Zengin, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret ederek, geçtiğimiz ...
16.10.2023
374
Kıymetli Yomralılar, Kültür Merkezi'nin önünde bulunan mevcut Emniyet Müdürlüğü yerinin yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapımı için uygun olmadığı, Kültür Merkezi'nin...
16.10.2023
941
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen ICEARC'23 adlı konferansta "6 Şubat 2023 Kahramanmaraş Depremleri: Türkiye'nin Deprem Gerçeği ve Alınması Gereken Önle...
13.10.2023
228
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Kaşüstü Mahallesi’nde Atlantik Ocakbaşı Kebap Salonu’nun açılış programına katıldı. Başkanımız, işletme sahipleri Okan Serinken, Mert Serinken ve Tamer Güden’e iş yerleri...
09.10.2023
654
Belediye Bas¸kanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında gerçekleştirilen Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı toplantısına katıldı. ...
09.10.2023
157
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 7. Uluslararası Akademik Spor Araştırmaları Kongresi'ne katıldı. Başkanımız, sporun toplum için önemine vurgu yaparak ...
07.10.2023
285
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İkisu Mahallesi Sırt Mevkii, Aşağı Cami Mevkii ve İkisu-Çınarlı bağlantı yolunda betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz güzergahlarda incelemelerde bulundu. Programımız dahilinde Betonlam...
06.10.2023
280
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, aynı binada eğitim faaliyetlerini sürdüren Çamlıyurt İlkokulu ve Maden Ortaokulu’nu ziyaret etti. Okul müdürleri Ali Bayraktar ve Arzu Mazlum ile birlikte, okulun çevresindeki...
06.10.2023
307
Trabzon Muhtarlar Derneği’nin organize ettiği, ‘Muhtarlar İstişare ve Değerlendirme’ toplantıları kapsamında Muhtarlarımızı Yomramızda ağırladık. Toplantıda Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir...
05.10.2023
338
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Toptancılar Derneği tarafından düzenlenen "1. Satış ve Tanıtım Organizasyonu" açılış programına katıldı. Etkinlik "Biz Birlikte Güçlüyüz" sloganıyla Novo...
05.10.2023
312
Trabzon Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Başkanımız, çalışmaları hakkında bilgilendirdiği Sayın Valimize Yomra Elması fidanı hediye ederek, nazik ziyaretleri için teşekkü...
03.10.2023
396
Yomra Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ın başkanlığında gerçekleştirildi. ...
03.10.2023
252
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, 'Camiler ve Din Görevlileri Haftası' münasebetiyle, Yomra Müftülüğü bünyesinde görev yapan imam ve müezzinlerle, Yomra Kültür Merkezinde akşam yemeğinde...
03.10.2023
174
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkanımız, Sayın Savcımıza Dünden Bugüne Yomra adlı kitabımızı hediye ederek, nazik misafirperverlikleri i&ccedi...
02.10.2023
504
Oymalı Mahallemizde çocuk parkı ve sosyal yaşam alanının yapımını tamamlayarak mahalle sakinlerimizin kullanımına sunduk. ...
29.09.2023
377
İkisu Mahallesi Merkez Yeni Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği eski başkanı Mustafa Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret ederek, Merkez Yeni Camii'nin yapımında vermiş olduğu katkıla...
29.09.2023
253
İlçemiz genelinde görüntü kirliliğine neden olan izinsiz olarak asılmış reklam tabelası, levha, ilan ve afişler, zabıta ekiplerimizce toplanıyor. İzinsiz olarak asılacak tüm branda ve reklam görselleri ekiplerimizce ka...
27.09.2023
405
CHP Yomra İlçe Başkanı Erol Haydar Pekşen ve yönetim kurulu üyeleri belediye başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
27.09.2023
293
Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK)’e bağlı Genç İşadamları ile Yomra Genç İşadamları Derneği (YOGİAD) heyeti, belediye başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret ettiler. İş dünyası ile be...
27.09.2023
243
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzonspor’umuzun Olağanüstü Genel Kurulu’na katıldı. Başkanımız, alınan kararların kulübümüze ve camiamıza hayırlı olması temennisinde bulundu. ...
27.09.2023
358
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Kültür Merkezi'nde bulunan halk eğitim salonlarına yönelik incelemelerde bulundu. Başkanımız, kursiyerlerin daha iyi koşullarda eğitim alabilmeleri ve artan taleplere cevap verebilmek i&cced...
22.09.2023
259
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Kaşüstü Mahallesi Cumhuriyet Parkı'nda yoğun bir tempo ile sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. ...
21.09.2023
243
Belediye Başkan Vekilimiz Enver Çakmak, Sancak Mahallesi’nde Yıldırım Havlu’nun açılış programına katıldı. Başkan Vekilimiz, işletme sahibi Ali Yıldırım’a iş yerlerinin hayırlı olmasını diledi. ...
20.09.2023
483
19 Eylül Gaziler Günü kutlamaları kapsamında Belediye binamızın önünde tören düzenlendi. Yomra Kaymakamımız Muhammet Öztabak ve Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ın Atatürk Anıtı'na çelenk...
19.09.2023
200
Vatan sevdası ile bu topraklar için göğsünü siper eden gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun. ...
19.09.2023
273
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra İlçe Kaymakamlığınca ‘’19 Eylül Gaziler Günü’’ münasebetiyle gazilerimiz onuruna düzenlenen programa katıldı. Başkanımız, kahraman gazilerimiz ve aileler...
19.09.2023
121
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; Tepeköy Mahallesi'nde Karahasanlı Küme Evleri Mevkii, Recepli Mevkii, Kale Mevkii ve Tepeköy-Demirciler bağlantı yolunda devam eden betonlama çalışmalarını yerinde inceledi. Tepekö...
18.09.2023
296
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Oymalı Mahallesi’nde yapımını tamamladığımız ve önümüzdeki hafta hizmete açmayı planladığımız çocuk parkı ve sosyal yaşam alanında incelemelerde bulundu. ...
17.09.2023
224
İLÇEMİZDE YÜRÜTÜLEN DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME; KAŞÜSTÜ MAHALLESİ Muratlı Caddesi (Hastane Yolu) ve yan kollarında hat çalışması büyük bir oranda bitmiş olup test süre&cc...
15.09.2023
422
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Valimiz Aziz Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkanımız, Sayın Valimize Dünden Bugüne Yomra adlı kitabımızı hediye ederek, nazik misafirperverlikleri için teşekkür e...
15.09.2023
304
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, ilçemizde bulunan balıkçı esnafı ile Yomra Su Ürünleri Kooperatifliğinde bir araya geldi. Balıkçıların sorun ve taleplerini dinleyen Başkanımız, bol kazançlı ve bereketli bir se...
14.09.2023
307
İlköğretim haftası dolayısıyla Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Törene Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayhan Yıldırım, kamu kurum ve...
13.09.2023
67
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Gürsel Mahallesi Harmancık bağlantı yolu ve Baydarlar Mevki’inde betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz yol güzergahlarında incelemelerde bulundu. ...
12.09.2023
419
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İlçemizde bulunan okulları ziyaret ederek, yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın öğretmen, öğrenci ve velilere, hayırlı olmasını diledi. ...
12.09.2023
510