Kıymetli Hemşehrilerimiz, Sancak Mahallemizde bulunan Merkez Cami Tuvaletleri artık ücretsiz! Belediyemiz bünyesine alınan bay ve bayan WC'ler, bugünde itibaren vatandaşlarımıza ücretsiz hizmet verecektir. Tuvaletlerin bakımı...
20.05.2024
74
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Fen Lisesi öğrencilerinin düzenlemiş olduğu 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’nı ziyaret etti. Başkanımız, birbirinden değerli projeler için öğrencileri tebrik ederek başarılarının deva...
20.05.2024
90
Vakfıkebir Eski Belediye Başkanı Hayri Birinci, CHP Trabzon Milletvekili Adayı Emin Uludüz ve İş İnsanı Özdemir Uludüz, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekk&u...
20.05.2024
78
Önceki dönem Trabzon Milletvekilimiz Salih Cora, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için Vekilimize teşekkür ediyoruz. ...
20.05.2024
50
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Ankara’da ki ziyaretleri kapsamında Trabzonlu hemşehrimiz Türkiye Yol İş Sendikası Genel Sekreteri Gökhan Gedikli’yi ziyaret etti. Nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. ...
20.05.2024
80
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Yomramızda çoşkuyla kutlandı. ...
19.05.2024
129
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, belediyemiz önünde düzenlenen Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile kutlandı. Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, devlet erkanı ve siyasiler t&oum...
19.05.2024
121
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yavuz Selim İlkokulu tarafından okul yararına düzenlenen kermese katıldı. ...
17.05.2024
97
Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekilimiz Mehmet Emin Ekmen Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
17.05.2024
98
Kıratlıspor Başkanı Erdem Ünver ve yönetimi, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
17.05.2024
105
TMMOB Mimarlar Odası Trabzon Şube Başkanı Serbülent Vural ve yönetimi, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
16.05.2024
96
Ak Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
16.05.2024
111
Ak Parti Yomra İlçe Başkanı Ufuk Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
16.05.2024
87
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü görevine atanan İbrahim Kul'a ve İşletmeler Dairesi Başkanlığı görevine atanan Yusuf Keskin’e hayırlı o...
16.05.2024
77
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Gençlik Haftası kutlama programı kapsamında, belediye önünde düzenlenen c¸elenk sunma to¨renine katıldı. ...
16.05.2024
53
Trabzon Pazarcılar Odası ve Kaşüstü Mahalle Muhtarlığı'nın talepleri doğrultusunda, Kaşüstü Halk Pazarı'nın Ulu Cami'nin yanına taşınması konusunda Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık ile pazarcı esnafları mutabık kaldıl...
15.05.2024
81
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, bu yıl Yüksek Öğretim Kurumlarına Geçiş Sınavı’na girecek olan Özdil Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin son sınıf öğrencileriyle bir araya geldi. Başkanımız, gençlerl...
14.05.2024
89
Her ziyaret, bize güç ve motivasyon veriyor. İlçemizi daha da güzelleştirmek için gayretle çalışmaya devam edeceğiz. İlginiz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz. ...
14.05.2024
219
Belediye Bas¸kanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Bu¨yu¨ks¸ehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç başkanlığında gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısına katıldı. ...
14.05.2024
61
İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Trabzonlu hemşehrimiz Mehmet Murat Çalık, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Belediyemize olan katkılarının yanısıra Beylikdüzü’nde başarılı işlere i...
14.05.2024
82
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Milletvekilimiz Sn. Sibel Suiçmez’i TBMM'deki makamında ziyaret etti. Değerli vakitlerini ayırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz. ...
14.05.2024
74
Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
13.05.2024
62
Trabzon U-15 play-off grubunu birinci bitirerek Türkiye finallerine gitmeye hak kazanan Yomraspor U15 Takımı, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Başkanımız, sporcularımızı tebrik ederek, Çorum’da yapıl...
10.05.2024
164
Kahramanının acısını ve sevincini içinizde duyacağınız ona bazen kızıp bazen hak verirken bir çok yerde onda kendinizden bir şeyler bulacağınız soluksuz bir hikaye… Yomralı hemşehrimiz Yazar Elif Özcan, kaleme aldığı &lsquo...
10.05.2024
274
Jeoloji Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Semi Hamzaçebi ve yönetimi Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
10.05.2024
99
Önceki dönem Trabzon Milletvekilimiz Hüseyin Örs, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için Vekilimize teşekkür ediyoruz. ...
09.05.2024
97
Her bir ziyaret, bizlere güç ve motivasyon veriyor. Sizlerle birlikte ilçemizi daha da güzelleştirmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlginize ve samimiyetinize teşekkür ederiz. ...
09.05.2024
166
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Merkez İlkokulu Müdür Yardımcısı Sevcan Ertürk Bektaş tarafından başlatılan eğitim sokakları projesinin açılış programına katıldı. Başkanımız, Belediyemizin desteğiyle oluşturulan bu g&uu...
09.05.2024
88
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, geçtiğimiz günlerde tekrar Yomra Vakfı Başkanlığına seçilen Yüksel Ayaz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. ...
09.05.2024
125
Türkiye Yazarlar Birliği Trabzon Şube Başkanı Kamuran Tuna, beraberindeki yazarlarımız ile birlikte Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
09.05.2024
115
Türk Kızılayı Doğu Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Dila Baran, Bileşen Dağıtım Birim Yöneticisi Dr. Havva Alperen ve Program Yönetimi Birim Yöneticisi Ali Gedik, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a...
09.05.2024
136
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Prof.Dr. Ebru Çolak, ve yönetimi, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ...
08.05.2024
119
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Ortahisar Belediye Başkanımız Ahmet Kaya'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Nazik misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz. ...
08.05.2024
70
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Özdil Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek, Okul Müdürü Osman Kirici ve öğretmenlerle bir araya geldi. Nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. ...
08.05.2024
94
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, eskiden Özdil Belediyesi olarak kullanılan ek hizmet binamızda mahalle muhtarlığımız ile birlikte oluşturmuş olduğumuz muhtarlık ofisinin açılışına katıldı. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. ...
07.05.2024
142
2024 yılı Emlak, Çevre/Temizlik ve İlan/Reklam vergilerinin 1. taksidinin 31 Mayıs Cuma günü mesai bitimine kadar ödenmesi gerekmektedir. Belediyemizin size sunduğu hizmetlerin aksamadan devam edebilmesi için...
07.05.2024
160