Türkiye Diyanet Vakfı Trabzon İl Gençlik Başkanı Umut Ergül, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti. ...
29.06.2021
596
Değişim Partisi Yomra İlçe Başkanı Serdar Bulut, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti. ...
29.06.2021
744
Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (TSİAD) 14. Olağan Genel Kurulu'na katıldı. Başkanımız, görevi devreden Sırrı Eren ve yönetimini tebrik ederken görevi devralan Seçkin Kanca ve y&oum...
29.06.2021
424
İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, yaşanan hain saldırı sonrasında ilçemizi ve belediyemizi ziyaret ederek bizlere güç verdiler. Kendilerinin de ifade ettikleri gibi tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumaya, hi...
25.06.2021
1208
Artvin Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Başkanımız Mustafa Bıyık'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. ...
25.06.2021
719
Başkanımız Mustafa Bıyık, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği 2021 Yılı 1. Olağan meclis toplantısına katıldı. ...
25.06.2021
381
Muharip Gaziler Derneği Trabzon Şube Başkanı Seyyah Sağıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Başkanımız Mustafa Bıyık’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. ...
25.06.2021
369
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon İl Emniyet Müdürümüz Metin Alper’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. ...
25.06.2021
941
Başkanımız Mustafa Bıyık, Sanatperest Fabrika Sanat Atölyesi’nin açılışını gerçekleştirdi. Başkanımız, işletme sahiplerine, yeni iş yerlerinin hayırlı olmasını dileyerek başarı temennisinde bulundu. ...
25.06.2021
700
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. ...
25.06.2021
437
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu, Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek, Yomra İlçe Başkanı Funda Çuvalcı ve Yomra İlçe Başkan Yardımcısı Muhammet Berat Yaşar, Başkanımız Mustafa Bıyık’a ge&ccedi...
25.06.2021
591
Trabzon Milletvekilimiz Ahmet Kaya, beraberindeki CHP heyeti ile birlikte Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. ...
15.06.2021
587
Bugün esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek hemşehrilerimle sohbet ettim. Yomra, kalbi temiz, gönlü güzel insanların şehridir. Bir kaç kendini bilmezin ilçemizi lekelemesine asla müsaade etmeyeceğiz. Biz, he...
15.06.2021
923
Değerli dostlarım; Bugün kalleşce bir suikast girişimi ile karşı karşıya kaldım. Allah'ın izni ile yara dahi almadım. Saldırının direkt öldürmek amacıyla yapıldığını düşünüyorum. Ben devletimizin azametine ve hukuku...
15.06.2021
437
Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomra Gençlik Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu ile birlikte Isparta'da düzenlenecek Küçükler Boulder Türkiye Şampiyonası öncesi Yomra Cimnastik Salonunda son an...
15.06.2021
817
Başkanımız Mustafa Bıyık, Yokuşlu Mahallemizde çilek yetiştiriciliği yapan Yokuşlu Park Çilekçiliği ziyaret etti. Başkanımız, "Üretim yaparak ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan ve örnek olan çift&cced...
15.06.2021
600
Geçirdiği rahatsızlık sonucu hastanede tedavi altına alınan İYİ Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Örs'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allah'tan acil şifalar diliyoruz. ...
15.06.2021
364
Belediyemizce oluşturulan Kent Ormanı'na, Deva Partisi Yomra İlçe Başkanlığınca düzenlenen organizasyonla fidan dikimi gerçekleştirildi. Programda Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Deva Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay &Cced...
15.06.2021
359
Dünya Çevre Günü münasebetiyle, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, belediye ekiplerimiz ve vatandaşlarımız hep birlikte çöp topladılar. Daha temiz bir Yomra için çevremizi koruyalım... ...
15.06.2021
356
Özdil Mahallemizde bulunan parkımızın bakım onarım çalışmalarını tamamladık. Yomra'mızı güzelleştirmeye devam edeceğiz... ...
03.06.2021
507
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, daha önce söz verdiği üzere EÜ eski Rektör Yardımcısı'ndan kazandığı tazminat ile satın aldığı Trabzonspor formalarını, sosyal medya üzerinden kendisinden forma talep eden ilk 90 ki...
03.06.2021
1358
Belediyemiz bünyesinde bulunan kullanılmaz haldeki hurda iş makinelerini sattık. Elde ettiğimiz gelir ile 2 adet sıfır km hidromek kazıyıcı yükleyici aldık. Güçlü bir belediye için makine parkımızı güçlen...
03.06.2021
479
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette belediyecilik çalışmaları üzerine istişareler gerçekleştirilirken, Başkanımız ziyaretlerinden ...
03.06.2021
578
DUYURU 2021 yılı emlak vergisi 1. taksidinin 31 Mayıs Pazartesi gu¨nu¨ mesai bitimine kadar o¨denmesi gerekmektedir. Emlak sahiplerinin dikkatine sunulur. ...
27.05.2021
414
Sancak Mahallemizde görüntü kirliliği ve güvenlik sorununa neden olan, yapılması gereken cadde düzenleme çalışmalarının önünde engel teşkil eden enerji nakil hatları artık yok... Girişimlerimiz sonucu Ç...
27.05.2021
600
Söz verdiğimiz gibi, Yomra'mızı parklarla donatmaya devam ediyoruz. 8'nci parkımızı Sancak Mahallesi Dilaveroğlu Caddesi'nde, Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Örs ile birlikte hizmete açtık. 9'uncu parkımızın yapımı...
27.05.2021
824
Yomra'mızı, Karadeniz'in en modern ilçesi haline getirme yolunda, enerjisi, bilgisi ve tecrübesi ile ilçemize çok önemli katkılarda bulunacağına inandığımız, Belediye Meclis Üyemiz Fatih Şimşek kardeşimi İm...
20.05.2021
1157
Sancak Mahallemizde Trabzon Caddesi'ni Dursun Şahin Caddesi'ne bağlayan merdivenleri, Trabzonspor'umuz ve Yomraspor'umuzun renkleri ile güzelleştirdik. Yomra'mızı güzelleştirmeye devam edeceğiz... ...
17.05.2021
557
Ekiplerimiz ilçe genelinde yıkama ve temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ...
17.05.2021
385
Başkanımız Mustafa Bıyık, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ve İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, 2. Lig yolunda play-off oynamaya hak kazananan Yomraspor'umuzu ziyaret ederek, Kulüp Başkanı Davut Atm...
05.05.2021
545
3. Lig'de mücadele eden Yomraspor'umuz, bugün deplasmanda Çengelköyspor'u 1-0 mağlup ederek, 2. Lig'e yükselmek için oynanacak playoff müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Kulüp Başkanımız ...
26.04.2021
789
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomraspor'umuzun antremanını ziyaret etti. Bu sezon 3. Lig'de gösterdiği performanstan ötürü temsilcimizi kutlayan Başkanımız, "İnşallah önce 'playoff'a kalacağız, ardın...
26.04.2021
451
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; *Sancak Mahallesi’nde yapımına devam edilen Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’nun 2. etabında incelemelerde bulundu. *Yomra Kent Ormanı’nda ağaçlandırma çalışmalarına devam ed...
26.04.2021
477
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, belediyemiz önünde du¨zenlenen programla kutlandı. Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, gelenek olduğu üzere görevini bir süreliğine çocuklara devretti. Başkanımız, &cce...
26.04.2021
625
Başkanımız Mustafa Bıyık, Yomralı hemşehrilerimizin ikamet ettiği Gümüşhane'nin Dumanlı Mahallesi’ni ziyaret etti. Başkanımız, geçtiğimiz aylarda kendisini makamında ziyaret ederek el yapımı kuksa bardak hediye eden Yasin C...
26.04.2021
684
Başkanımız Mustafa Bıyık, Özdil Mahallemizde yenileme çalışması yapılması planlanan İbrahim Adanur Parkı'nda incelemelerde bulundu. ...
26.04.2021
788