Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Çınarlı Mahallesi Kılıçtepe Mevkii ve Konak Okul Sokak’ta betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz güzergahlarda incelemelerde bulundu. Programımız dahilinde betonlama ç...
20.10.2023
543
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince; Çamlıyurt İlkokulu ve Maden Ortaokulu’nun bahçesinde betonlama çalışması gerçekleştiriliyor. İkisu Mahallesi’nde yol bakım onarım ve temizlik çalışması gerçe...
14.10.2023
473
OKULLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ Özdil ve Oymalı mahallelerimizdeki okullara kağıt havlu, peçete, tuvalet kağıdı ve temizlik malzemesi dağıtımı gerçekleştirdik. Okullarımızın temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karş...
14.10.2023
302
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, Çınarlı Mahallemizde yol bakım, onarım ve temizlik çalışması gerçekleştirildi. ...
10.10.2023
375
Belediye ekiplerimiz, ilçemizde bulunan okullarda titizlikle yıkama ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Temiz ve sağlıklı bir eğitim ortamı, daha aydınlık bir yarının temelidir. ...
06.10.2023
445
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Kömürcü Mahallesi Alaşlı Mevki’inde betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz yol güzergahlarında incelemelerde bulundu. ...
02.10.2023
490
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, Çamlıyurt Mahallemizde yol bakım onarım ve temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. ...
25.09.2023
510
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, Gülyurdu Mahallemizde yol bakım onarım ve temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. ...
22.09.2023
366
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, Oymalı Mahallesi’nde yol bakım, onarım ve temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. ...
14.09.2023
367
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Yenice Mahallesi Mahmutlar Mevkii, Cami Mevkii, Yüksek Mahalle Mevkii ve Yeşilyurt Mevki’inde betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz yol güzergahlarında incelemelerde bulundu. ...
06.09.2023
483
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, İkisu Mahallesi ve Sancak Mahallesi’nde yol bakım, onarım ve temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. ...
19.08.2023
279
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince; Kömürcü mahallemizde yol bakım onarım ve serme çalışması gerçekleştiriyor. Yokuşlu Mahallesin’nde yol bakım, onarım çalışması gerçekleştirildi. Oymalı Mahallesi&...
16.08.2023
270
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Pınarlı Mahallesi Okul Küme Evleri Mevki’nde yol betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz yol güzergahında incelemelerde bulundu. Programımız dahilinde her mahallemizde aciliyet durumu...
12.08.2023
376
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, Kömürcü Mahallemizde yol bakım onarım ve serme çalışması gerçekleştiriliyor. ...
09.08.2023
355
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Ocak Mahallesi Aksaray Küme Evleri Mevki’inde belediye ekiplerimizce sürdürülen yol betonlama çalışmalarını yerinde inceledi. Programımız dahilinde her mahallemizde aciliyet durumu...
08.08.2023
258
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, Şanlı Mahallesi Zingila Mevki’inde betonlama çalışması gerçekleştirdiğimiz yol güzergahında incelemelerde bulundu. Programımız dahilinde her mahallemizde aciliyet durumuna göre betonl...
08.08.2023
455
İLÇEMİZDE YÜRÜTÜLEN DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME; KAŞÜSTÜ MAHALLESİ Muratlı Caddesi (Hastane Yolu) ve yan kollarında hat çalışması devam etmektedir. Gültepe Sokak ve çevresin...
02.08.2023
646
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık; Kaşüstü Mahallesi Cumhuriyet Parkı ve Sosyal Yaşam Alanı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Oymalı Mahallesi’nde yapımına devam ettiğimiz ve yakın zamanda hizmete açma...
25.07.2023
340
Haşere ile mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarımıza belediye fen işleri ekiplerimizce de ara verilmeden devam edilmektedir. ...
17.07.2023
386
Belediyemiz Fen işleri ekiplerince; Gülyurdu Mahallemizde duvar yapım çalışmaları gereçekleştiriliyor. Kaşüstü Mahallesi Mobilyacılar Sitesi, Öğretmenevleri ve villalar bölgesinde doğalgaz geçiş noktala...
17.07.2023
280
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, Taşdelen Mahallemizde yol bakım, onarım ve serme çalışmaları gerçekleştiriliyor. ...
13.07.2023
270
Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, yapımını tamamladığımız ve önümüzdeki Çarşamba günü açılışını gerçekleştirecek olduğumuz Hükümet Caddesi’nde incelemelerde bulundu. ...
08.07.2023
238
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, İkisu Mahallemizde yol bakım, onarım ve serme çalışmaları gerçekleştiriliyor. ...
07.07.2023
242
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince Yenice mahallemizde yol bakım, onarım ve serme çalışmaları gerçekleştiriliyor. ...
04.07.2023
309
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince; Cimnastik Salonu ile İlçe Jandarma Komutanlığı arasında yapımını tamamladığımız duvarların üzerine ferforje demir korkuluk çalışması gerçekleştiriliyor. Hürriyet Parkına ilave olar...
23.06.2023
237
İlçemiz genelinde etkili olan sağanak yağış ufak çaplı sel ve heyelanlara neden oldu. Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince müdahale edilerek tüm yollar trafiğe açılmıştır. ...
15.06.2023
239
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince Yokuşlu Mahallemizde yol bakım onarım ve serme çalışması gerçekleştiriliyor. ...
14.06.2023
205
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince Namıkkemal Mahallemizde yol bakım onarım ve kanal temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. ...
13.06.2023
274
Belediye ekiplerimizce ilçemiz genelinde yıkama ve temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediliyor. ...
09.06.2023
220
Mahallelerimizdeki çalışmalarımıza sırası ile devam ediyoruz. Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince Ocak Mahallemizde yol bakım onarım ve serme çalışması gerçekleştiriliyor. ...
08.06.2023
273
Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Şimşek, Taşdelen Mahalle Muhtarımız Enver İğci ile birlikte Taşdelen Mahallesi-Sincankaya- yayla bağlantı yolunda ve mahalle genelinde devam eden yol genişleme çalışmalarını yerinde inceledi. ...
07.06.2023
399
Mahallelerimizdeki çalışmalarımıza sırası ile devam ediyoruz. Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince Yenice Mahallemizde yol bakım onarım ve kanal temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. ...
17.05.2023
250
Belediyemiz Park ve Bahçeler ekiplerince, ilçemiz genelinde refüj ve yol kenarlarında temizlik çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bahar havasının kendisini hissettirmesi ile artış gösteren yabani otların temizliği v...
17.05.2023
262
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince, Tandırlı Mahallemizde Dağ Mevki’inden Cami Mahallesi Mevki’ine kadar toplamda 6 km yol genişlemesi ve yaklaşık 500 metre uzunluğunda yeni yol yapım çalışması tamamlanmıştır. Ayrıca mahallemizin t...
03.05.2023
232
Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince; Namıkkemal mahallemizde yol bakım onarım ve kanal temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. Taşdelen mahallemizde yol bakım onarım ve temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. Şanlı mahalle...
27.04.2023
267
Mahallelerimizdeki çalışmalarımıza sırası ile devam ediyoruz. Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince Tandırlı Mahallemizde yol bakım onarım ve kanal temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. ...
26.04.2023
246