YOMRASPOR’DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ


23.08.2018 18:00:45     296
YOMRASPOR’DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

TFF 3. Lig ekiplerinden Yomraspor Kulübünde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. Yomra ilçe stadyumunda organize edilen programda, Yomraspor Kulübü Başkanı Haydar Özdemir, yönetim kurulu üyeleri, Yomraspor Teknik Direktörü Raşit Çalık ile mor beyazlı futbolcular hazır bulunurken, törene Yomra Belediye Belediye Başkanımız İbrahim Sağıroğlu da katıldı.

"YOMRA'MIZI VE YOMRASPOR'UMUZUN İSMİNİ EN ÜST SEVİYE TAŞIYACAĞIZ"
Başkan İbrahim Sağıroğlu burada yaptığı açıklamada, “Bayramlar birlik ve beraberliklerin pekiştiği en kutsal günlerdir. Yardımlaşmanın ve dayanışmanın en ön planda olduğu zamanlardır. Bu vesileyle bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, daha nice bayramlara sevdiklerinizle beraber sağlıklı bir şekilde geçirmenizi yüce Mevla’mdan niyaz ediyorum. Yeni transferlerimize camiaya katılımlarından ötürü hoş geldin dileklerimi iletiyorum. Biz Yomraspor camiası olarak Belediyemizle, taraftarlarımızla her zaman sizlerle destek olup sizlere beraber olacağız. Yomra ilçemiz eğitimde, sağlıkta, sporda, turizmde marka bir ilçe olarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Burada en büyük lokomotifimiz Yomraspor’dur. İnşallah bu sezon hedeflediğimiz başarıya ulaşacağız. Yomra’mızın ve Yomraspor’umuzun isminin daha üst seviyelere taşıyacağız. Hayırlı ve başarılı bir sezon olması dileğiyle camiamıza başarılar dilerim” dedi.

"HERKESE GÜVENİMİZ TAM"
Yomraspor Kulübü Başkanı Haydar Özdemir ise, “Yomraspor’u bu sene hem taraftarına hem de Trabzon’a iyi bir takım olarak izlettireceğiz. Bütün hedefimiz üst sıralar olacaktır. Takımımıza, yönetim kurulu arkadaşlarımıza ve Belediye başkanımıza, herkese güvenimiz tam. Bu yıl Yomraspor’a ve diğer takımlara kazasız, belasız bir lig geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

 

 

 

İletişim

  • Trabzon Caddesi Merkez Camii Yanı
    Yomra/TRABZON
  • (0462) 341 11 33 - 34 - 35 - 36
  • (0462) 341 27 53
  • bilgi@yomra.bel.tr
İbrahim SAĞIROĞLU
Belediye Başkanı